Charts external resources (1.0.0) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Label
ku: پێناس

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: This field is required.
ku: ئەم بۆشاییە پێویستە.

en: Month
ku: مانگ

en: is
ku: یەکسانە بە
