Charts external resources (1.0.0) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: This field is required.
ne: यो क्षेत्रको आवस्यकता छ

en: Month
ne: महिना

en: is
ne: छ
