Charts external resources (1.0.0) - en to pl translation catalogue (17 entries)

en: Remove
pl: Usuń

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: Area
pl: Obszar

en: This field is required.
pl: To pole jest wymagane.

en: Bar
pl: Słupek

en: Month
pl: Miesiąc

en: Method
pl: Metoda

en: in
pl: wśród

en: Chart type
pl: Typ wykresu

en: Charts
pl: Wykresy

en: is
pl: to

en: Column
pl: Kolumna

en: Service name
pl: Nazwa serwisu

en: Pie
pl: Kołowy

en: Resource
pl: Zasób

en: Chart title
pl: Tytuł wykresu
