Charts external resources (1.0.0) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: Remove
pt: Remover

en: Label
pt: Rótulo

en: Save
pt: Salvar

en: Area
pt: Local

en: This field is required.
pt: Este campo é obrigatório.

en: Month
pt: Mês

en: Method
pt: Método

en: in
pt: em

en: Charts
pt: Gráficos

en: is
pt: é

en: Column
pt: Coluna

en: Chart Type
pt: Tipo de gráfico

en: Resource
pt: Recurso
