Charts external resources (1.0.0) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Remove
pt: Remover

en: Label
pt: Etiqueta

en: Save
pt: Guardar

en: Area
pt: Área

en: Month
pt: Mês

en: Method
pt: Método

en: in
pt: em

en: Column
pt: Coluna
