Charts external resources (1.0.0) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Remove
sl: Odstrani

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: This field is required.
sl: To polje je obvezno.

en: Month
sl: Mesec

en: Method
sl: Metoda

en: is
sl: je
