Charts external resources (1.0.0) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Remove
sv: Ta bort

en: Label
sv: Etikett

en: Save
sv: Spara

en: Area
sv: Område

en: This field is required.
sv: Detta fält är obligatoriskt.

en: Month
sv: Månad

en: Method
sv: Metod

en: in
sv: i

en: is
sv: är

en: Column
sv: Kolumn

en: Resource
sv: Resurs
