Charts external resources (1.0.0) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Label
te: లేబుల్

en: Save
te: భద్రపరచు

en: This field is required.
te: ఈ ఖాళీ తప్పనిసరి

en: Month
te: నెల
