Charts external resources (1.0.0) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Label
ur: عنوان

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: This field is required.
ur: یہ خانہ لازمی ہے۔

en: is
ur: ہے
