Charts external resources (1.0.1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Remove
be: Выдаліць

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: This field is required.
be: Абавязковае поле.

en: Month
be: Месяц

en: Method
be: Метад
