Charts external resources (1.0.1) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: This field is required.
bo: ཚན་པ་འདི་ངེས་པར་དུ་འབྲི་དགོས།

en: Month
bo: ཟླ་བ

en: Method
bo: ཐབས་ལམ

en: in
bo: ནང་དུ་

en: is
bo: དེ་ཆེད་དུ།

en: Column
bo: སྟར་བ
