Charts external resources (1.0.1) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Remove
da: Fjern

en: Label
da: Etiket

en: Save
da: Gem

en: Area
da: Område

en: This field is required.
da: Dette felt er obligatorisk.

en: Month
da: Måned

en: Method
da: Metode

en: in
da: i

en: Charts
da: Diagrammer

en: is
da: er

en: Column
da: Kolonne
