Charts external resources (1.0.1) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Remove
gu: લોપ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Save
gu: સાચવો

en: Area
gu: વિસ્તાર

en: This field is required.
gu: આ ક્ષેત્ર જરૂરી છે.

en: Month
gu: મહિનો

en: Method
gu: પદ્ધતિ

en: is
gu: છે
