Charts external resources (1.0.1) - en to hu translation catalogue (19 entries)

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Label
hu: Címke

en: Save
hu: Mentés

en: Area
hu: Terület

en: This field is required.
hu: Szükséges mező.

en: Bar
hu: Bár

en: Month
hu: Hónap

en: Method
hu: Mód

en: in
hu: ebben

en: Chart type
hu: Grafikon típus

en: Charts
hu: Grafikonok

en: is
hu: &nbsp;

en: Column
hu: Oszlop

en: Responses
hu: Válaszok

en: Pie
hu: Torta

en: Resource
hu: Erőforrás

en: Chart type.
hu: Grafikon típusa

en: Endpoint
hu: Végpont

en: Service endpoint
hu: Szolgáltatás végpontja
