Charts external resources (1.0.1) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Label
ka: სათაური

en: This field is required.
ka: ეს ველი სავალდებულოა.

en: Month
ka: თვე

en: Method
ka: მეთოდი

en: is
ka: არის
