Charts external resources (1.0.1) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Remove
lv: Izņemt

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: Area
lv: Apgabals

en: This field is required.
lv: Šis lauks ir obligāts.

en: Month
lv: Mēnesis

en: Method
lv: Veids

en: in
lv: iekš

en: is
lv: ir

en: Column
lv: Kolonna
