Charts external resources (1.0.1) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Remove
oc: Levar

en: Label
oc: Etiqueta

en: Save
oc: Enregistrar

en: This field is required.
oc: Aqueste camp es obligatòri.

en: Bar
oc: Barra

en: Month
oc: Mes

en: Method
oc: Metòde

en: in
oc: dins

en: is
oc: es

en: Column
oc: Colomna

en: Responses
oc: Responsas
