Charts external resources (1.0.1) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Remove
ro: Elimină

en: Label
ro: Etichetă

en: Save
ro: Salvare

en: Area
ro: Zonă

en: This field is required.
ro: Acest câmp este obligatoriu.

en: Month
ro: Lună

en: Method
ro: Metodă

en: in
ro: în

en: is
ro: este

en: Column
ro: Coloană

en: Resource
ro: Resursă
