Charts external resources (1.0.1) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Remove
ru: Удалить

en: Label
ru: Метка

en: Save
ru: Сохранить

en: Area
ru: Область

en: This field is required.
ru: Это поле обязательно для заполнения.

en: Bar
ru: Полоса

en: Month
ru: Месяц

en: Method
ru: Метод

en: in
ru: в

en: Charts
ru: Графики

en: is
ru: =

en: Column
ru: Колонка

en: Resource
ru: Ресурс
