Charts external resources (1.0.1) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Remove
ta: நீக்கு

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Save
ta: சேமி

en: Area
ta: பரப்பு

en: This field is required.
ta: இந்த புலம் தேவையானது.

en: Month
ta: மாதம்

en: Method
ta: முறை

en: Resource
ta: வளம்
