Charts external resources (1.0.1) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Remove
vi: Xoá

en: Label
vi: Nhãn

en: Save
vi: Lưu

en: Area
vi: Diện tích

en: This field is required.
vi: Trường dữ liệu này là bắt buộc.

en: Bar
vi: Thanh

en: Month
vi: Tháng

en: Method
vi: Phương thức

en: is
vi: là

en: Column
vi: Cột

en: Resource
vi: Tài nguyên

en: Chart settings
vi: Thiêt đặt biểu đồ
