Charts external resources (1.0.4) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Label
ast: Etiqueta

en: Save
ast: Guardar

en: This field is required.
ast: Esti campu ye obligatoriu.

en: Method
ast: Métodu
