Charts external resources (1.0.4) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Remove
bs: Ukloni

en: Label
bs: Oznaka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: This field is required.
bs: Ovo polje je obavezno

en: Month
bs: Mjesec

en: in
bs: u

en: is
bs: je

en: Column
bs: Kolona
