Charts external resources (1.0.4) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Remove
cy: Symud

en: Save
cy: Cadw

en: This field is required.
cy: Mae'r maes yma'n ofynnol.

en: Month
cy: Mis

en: Method
cy: Dull

en: is
cy: yn

en: Column
cy: Colofn
