Charts external resources (1.0.4) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Label
el: Ετικέτα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: This field is required.
el: Το πεδίο είναι απαραίτητο.

en: Month
el: Μήνας

en: Method
el: Μέθοδος

en: in
el: σε

en: is
el: είναι

en: Column
el: Στήλη
