Charts external resources (1.0.4) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Remove
fa: حذف

en: Label
fa: برچسب

en: Save
fa: ذخیره

en: Area
fa: منطقه

en: This field is required.
fa: این فیلد اجباری است.

en: Bar
fa: خط

en: Month
fa: ماه

en: Method
fa: روش

en: Charts
fa: نمودارها

en: is
fa: است

en: Column
fa: ستون
