Charts external resources (1.0.4) - en to ms translation catalogue (6 entries)

en: Remove
ms: Buang

en: Save
ms: Simpan

en: This field is required.
ms: Medan ini diperlukan.

en: Month
ms: Bulan

en: Method
ms: Kaedah

en: is
ms: ialah
