Charts external resources (1.0.4) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Label
my: အညွန်း

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: This field is required.
my: မရှိမဖြစ်လိုအပ်သည်။

en: Month
my: လ
