Charts external resources (1.0.4) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Remove
sr: Уклони

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: This field is required.
sr: Ово поље је обавезно.

en: Month
sr: Месец
