Charts external resources (1.0.4) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Label
is: Merking

en: Save
is: Vista

en: Area
is: Svæði

en: This field is required.
is: Nauðsynlegt er að fylla út þennan reit.

en: Month
is: Mánuður

en: is
is: er

en: Column
is: Dálkur
