Charts external resources (1.0.4) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Remove
ja: 削除

en: Label
ja: ラベル

en: Save
ja: 保存

en: Area
ja: エリア

en: This field is required.
ja: このフィールドは必須です。

en: Month
ja: 月

en: Method
ja: メソッド

en: Charts
ja: チャート

en: is
ja: が

en: Column
ja: カラム

en: Resource
ja: リソース
