Charts external resources (1.0.4) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Area
lt: Plotas

en: This field is required.
lt: Šis laukelis yra būtinas.

en: Month
lt: Mėnesis

en: Method
lt: Būdas

en: Charts
lt: Grafikai

en: is
lt: yra

en: Column
lt: Stulpelis
