Charts external resources (1.0.4) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Remove
ml: ഒഴിവാക്കുക

en: Label
ml: അടയാളം

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: This field is required.
ml: ഈ ഫീല്‍ഡ് ആവശ്യമാണ്.

en: Month
ml: മാസം

en: is
ml: ആകുന്നു
