Charts external resources (1.0.4) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Remove
nn: Fjern

en: Label
nn: Etikett

en: Save
nn: Lagre

en: This field is required.
nn: Dette feltet er påkrevd.

en: Month
nn: Månad
