Charts external resources (1.0.4) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: Area
sk: Oblasť

en: This field is required.
sk: Toto pole je povinné.

en: Month
sk: Mesiac

en: Method
sk: Metóda

en: is
sk: je

en: Column
sk: Stĺpec
