Charts external resources (1.0.4) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Remove
th: เอาออก

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Save
th: บันทึก

en: This field is required.
th: ช่องนี้จำเป็นต้องกรอก

en: Month
th: เดือน

en: in
th: ใน

en: is
th: คือ
