Graph API (2.0.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Operations
ast: Operaciones

en: Development
ast: Desendolcu

en: Description
ast: Descripción

en: Format
ast: Formatu

en: Modules
ast: Preseos

en: Options
ast: Opciones

en: Global settings
ast: Preferencies globales

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu

en: Configuration
ast: Configuración

en: Background color
ast: Color de fondu
