Graph API (2.0.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Operations
bg: Действия

en: Development
bg: Разработка

en: Description
bg: Описание

en: Format
bg: Формат

en: Modules
bg: Модули

en: Options
bg: Параметри

en: Global settings
bg: Общи настройки

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта
