Graph API (2.0.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (16 entries)

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Development
bo: གསར་སྤེལ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Format
bo: རྣམ་གཞག

en: Modules
bo: མ་དཔེ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Options
bo: གདམ་ཚན

en: Global settings
bo: སྤྱི་ཁྱབས་ཀྱི་སྒྲིག་འགོད

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Background color
bo: རྒྱབ་ལྗོངས་ཀྱི་ཁ་དོག

en: Form
bo: རེའུ་མིག

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས
