Graph API (2.0.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Operations
bs: Operacije

en: Description
bs: Opis

en: Modules
bs: Moduli

en: Options
bs: Opcije

en: Global settings
bs: Globalna podešavanja

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina
