Graph API (2.0.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Format
cy: Fformat

en: Modules
cy: Modiwlau

en: Options
cy: Dewisiadau

en: Global settings
cy: Gosodiadau eang

en: Width
cy: Lled

en: Height
cy: Uchder

en: Configuration
cy: Ffurfweddiad
