Graph API (2.0.0-alpha1) - en to da translation catalogue (18 entries)

en: Operations
da: Handlinger

en: Development
da: Udvikling

en: Description
da: Beskrivelse

en: Modules
da: Moduler

en: Options
da: Valg

en: Global settings
da: Globale indstillinger

en: Width
da: Bredde

en: Height
da: Højde

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Background color
da: Baggrundsfarve

en: Engine
da: Maskine

en: Form
da: Formular

en: Save defaults
da: Gem standarder

en: Machine name
da: Internt navn

en: About
da: Om

en: Uses
da: Bruger

en: Graph type
da: Graftype

en: Module dependencies
da: Modulafhængigheder
