Graph API (2.0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Development
is: Þróun

en: Description
is: Lýsing

en: Format
is: Stílsnið

en: Modules
is: Einingar

en: ID
is: Kenni

en: Options
is: Möguleikar

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð

en: Background color
is: Bakgrunnslitur

en: About
is: Um
