Graph API (2.0.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Operations
jv: Operasi

en: Development
jv: Pangembangan

en: Description
jv: Katrangan

en: Modules
jv: Modul

en: Options
jv: Opsi

en: Global settings
jv: Sétingan global

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: Background color
jv: Warna Background

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: About
jv: Ngenani
