Graph API (2.0.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Development
ku: پەرەپێدان

en: Description
ku: دەربارە

en: Format
ku: فۆرمات

en: Modules
ku: مۆدیولەکان

en: Global settings
ku: سازکارییە گشتییەکان

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: Background color
ku: ڕەنگی پاشبنەما

en: About
ku: دەربارە

en: Uses
ku: بەکاردەهێنێت
