Graph API (2.0.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Development
ml: വികസനം

en: Description
ml: വിവരണം

en: Modules
ml: മോഡ്യൂളുകൾ

en: Uses
ml: ഉപയോഗങ്ങൾ
