Graph API (2.0.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Operations
sq: Operacionet

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Modules
sq: Modulët

en: Global settings
sq: Rregullimet e përgjithshme

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: About
sq: Informacione
