Graph API (2.0.0-alpha1) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Development
te: రూపకల్పన

en: Description
te: వివరణ

en: Format
te: ఆకృతి

en: Options
te: ఎంపికలు

en: Global settings
te: సార్వత్రిక అమరికలు

en: Width
te: వెడల్పు

en: Height
te: ఎత్తు

en: About
te: గురించి

en: Uses
te: వాడుకలు
