Graph API (2.0.0-alpha2) - en to et translation catalogue (16 entries)

en: Operations
et: Toimingud

en: Development
et: Arendus

en: Description
et: Kirjeldus

en: Format
et: Vorming

en: Modules
et: Moodulid

en: Options
et: Valikud

en: Global settings
et: Üldseaded

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Configuration
et: Seadistus

en: Background color
et: Taustavärv

en: Form
et: Vorm

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: About
et: Programmist

en: Uses
et: Kasutab

en: Module dependencies
et: Mooduli sõtluvused
