Graph API (2.0.0-alpha2) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Format
th: รูปแบบ

en: Modules
th: โมดูล

en: ID
th: ไอดี

en: Options
th: ตัวเลือก

en: Global settings
th: ตั้งค่าทั่วไป

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Uses
th: ใช้
